Dom - bliźniak Maszewo Lęborskie 179.0 m2 299 000 zł

Ofertę wyświetlono: 4048 razy

ID: #29312

Opis oferty

Nieruchomość:Dom - bliźniak
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:299 000 zł   1 107 zł/m2
Kraj:Polska
Powiat:lęborski
Miejscowość:Maszewo Lęborskie
Kod pocztowy:84-315
Pow. użytkowa:179.0 m2
Pow. całkowita:270.0 m2
Pow. zabudowy:100.0 m2
Pow. mieszkalna:179.0 m2
Pow. działki:1200.0 m2
Forma własności:własność
Liczba pięter:1
Piętro:parter
Łazienki:1
Kuchnia:1
Piwnica:1
Strych:1
Ilość pokoi:7
Ogrodzenie:częściowe
Ilość pokoi:7
Rok budowy:1939 r.
Pow. garażu:30 m2
Typ budynku:mieszkalny
Stan techniczny:częściowo do remontu
Typ działki:budowlana
Ukształtowanie trenu:pagórkowate
Otoczenie:domy mieszkalne, lasy
Status:Aktywne
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej składający się z siedmiu pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i sieni o pow. użytkowej 179 m2. Pod mieszkaniem znajduje się piwnica, w której jest kocioł grzewczy opalany paliwem stałym. Dodatkowo mieszkanie jest ogrzewane kominkiem z rozprowadzonymi kanałami grzewczymi. Na piętrze znajdują się trzy pokoje i pomieszczenie na łazienkę z tego dwa są zamieszkałe a trzeci pokój i łazienka do remontu. Dom, jak widać na zdjęciach, nadaje się do zamieszkania i nie wymaga bezpośrednio nakładów finansowych. Istniej możliwość wyodrębnienia dwóch mieszkań. Parter i piętro mają osobne wejście. Na terenie działki jest duży garaż o pow. 30 m2 i pomieszczenie gospodarcze o pow. 31 m2. Na działce znajdują się nasadzenia, drzewa i krzewy. Teren działki jest częściowo ogrodzony. Działka położona jest w południowo wschodniej części Maszewa i z okien domu rozpościera się ładny widok na lasy i kościół oddalony około 500 m. Wieś Maszewo jest położona 10 km od Lęborka. 

Charakterystyka: Balkon, Podłoga drewniana, Panele podłogowe, Licznik wody zimnej, Mieszkanie szczytowe, Garaż, Do zamieszkania, Do remontu, Wanna, Wrota wjazdowe, Ogrzewanie inne, Licznik energii elektrycznej, Taras, Dobry standard, Do odnowienia, Opłaty eksploatacyjne zimą, Opłaty eksploatacyjne latem, Kuchnia z oknem, Zabudowa kuchni, Sprzęt AGD, Kafle, Terakota, Kafle w łazience, Ogrodzenie z siatki, Ogrodzenie stalowe,

W okolicy: Transport publiczny, Podwórze, Parking, Szkoła, Poczta, Kosciół, Las,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”