Obiekt - warsztat Lębork Zatorze 1096.0 m2 3 999 000 zł

Ofertę wyświetlono: 1173 razy

ID: #29796

Opis oferty

Nieruchomość:Obiekt - warsztat
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:3 999 000 zł   2 641 zł/m2
Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Powiat:lęborski
Gmina:Lębork
Miejscowość:Lębork
Osiedle:Zatorze
Kod pocztowy:84-300
Adres:Abrahama
Pow. użytkowa:1096.0 m2
Pow. całkowita:1514.0 m2
Pow. zabudowy:1016.0 m2
Pow. mieszkalna:345.0 m2
Pow. działki:4377.0 m2
Liczba pięter:2
Piętro:1,5
Łazienki:5
Kuchnia:2
Piwnica:brak
Strych:1
Ilość pokoi:6
Ogrodzenie:stalowe, kute na podmurówce
Ilość pokoi:6
Rok budowy:1989 r.
Typ budynku:mieszkalno-usługowe
Stan techniczny:dobry
Typ działki:przemysłowa
Ukształtowanie trenu:płaskie
Otoczenie:działki przemysłowe
Status:Aktywne
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Osoba prowadząca:Ryszard Negowski
Telefon:666 073 926
Imię i nazwisko:Ryszard Negowski
E-mail:biuro@panas.lebork.pl
Telefon:666 073 926

Obiekt komercyjny położony w Lęborku przy ul. Abrahama. W skład nieruchomości wchodzi sześć działek o łącznej pow. 4377 m2 oraz budynki o funkcji warsztatowej z zapleczem magazynowym, socjalnym, biurowym i częścią  mieszkalną o łącznej powierzchni zabudowy 1016 m2 Nieruchomość uzbrojona jest w sieć wodociągową, kanalizacyjną i elektryczną. Teren połączonych działek jest w kształcie prostokąta i wyposażony jest w infrastrukturę do prowadzenia warsztatu naprawy samochodów. Budynek warsztatowy z częścią biurową i socjalną o pow. użytkowej 751 m2 połączony jest z budynkiem mieszkalnym bez podpiwniczenia, który ma 345 m2 powierzchni użytkowej.  W budynku mieszkalnym znajduje się sauna oraz jest zainstalowana klimatyzacja, która obsługuje również poczekalnię dla klientóe i biuro serwisu. Obie nieruchomości wykonane są w technologii mieszanej o powierzchni zabudowy 808 m2   teren działki jest ogrodzony, z wewnętrzną drogą i parkingiem oraz oświetleniem. Do ogrzewania zastosowano alternatywnie dwa źródła energii - kocioł gazowy i piec na paliwa stałe. Dla obniżenia kosztów związanych z ogrzewaniem wody użytkowej położono solary do podgrzewania wody używanej przez obsługę i pracowników.Obecnie nieruchomość jest wykorzystywana częściowo jako warsztat samochodowy, stacja diagnostyczna, magazyny i sklep z częściami samochodowymi. Wszystkie urządzenia i wyposażenie są w pełni sprawne i posiadają aktualne atesty. W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny. 

Charakterystyka: Ogrzewanie centralne, Alarm, Balkon, Kablówka TV SAT, Zmywarka, Lodówka, Kominek, Kuchenka gazowa, Podłoga drewniana, Panele podłogowe, Pralka, Inne zabezpieczenia, Umeblowanie kompletne, Umeblowanie częściowe, Umeblowanie kuchenne, Przeznaczenie na produkcję, Przeznaczenie na magazyn, Przeznaczenie na biuro, Przeznaczenie na usługi, Przeznaczenie na handel, Nasadznie - krzewy, Nasadznie - drzewa, Nasadznie - inne, Elektryczność, Gaz, Kanalizacja, Licznik wody zimnej, Ciepła woda lokalna, Mieszkanie frontowe, Garaż, 10 i więcej lat, Rozkładowe, Do zamieszkania, Kuchnia widna, Kuchnia ślepa, Glazura kuchnia, Terakota kuchnia, Boazeria kuchnia, Glazura łazienka, Terakota łazienka, Wanna, Natrysk, Sanitariaty, Armatura, Telefon, Transformator, Woda, Internet, Wrota wjazdowe, Wentylacja, Instalacje komputerowe, Instalacje RTV, Klimatyzacja, Siła,

W okolicy: Transport publiczny, Ścieżka rowerowa, Podwórze, Parking, Las, Rzeka,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”