Mieszkanie - 2 pok. Karwno 129 000 zł

Ofertę wyświetlono: 515 razy

ID: #29824

Opis oferty

Nieruchomość:Mieszkanie - 2 pok.
Typ transakcji:sprzedaż
Rynek:wtórny
Cena:129 000 zł   1 755 zł/m2
Czynsz:bezczynszowe
Kraj:Polska
Województwo:pomorskie
Powiat:bytowski
Gmina:Czarna Dąbrówka
Miejscowość:Karwno
Kod pocztowy:77-116
Adres:Karwno 22
Pow. całkowita:73.5 m2
Pow. mieszkalna:73.5 m2
Forma własności:własność
Liczba pięter:1,5
Piętro:parter
Łazienki:1
Kuchnia:1
Piwnica:1
Strych:1
Ilość pokoi:2
Ogrodzenie:częściowe
Ilość pokoi:2
Rok budowy:lata sześćdziesiąte r.
Pow. garażu:17 m2
Typ budynku:mieszkalny
Stan techniczny:dostateczny
Otoczenie:budynki mieszkalne
Status:Aktywne
Pośrednik odpowiedzialny:Ryszard Negowski
Osoba prowadząca:Ryszard Negowski
Telefon:666 073 926
Imię i nazwisko:Ryszard Negowski
E-mail:biuro@panas.lebork.pl
Telefon:666 073 926

Karwno – wieś w gminie Czarna Dąbrówka, położona w północno-zachodnim jej obszarze. Ok 3 km na wschód od drogi wojewódzkiej nr 211 Kartuzy – Nowa Dąbrowa. Drogi lokalne utwardzone, asfaltowe o dobrym stanie utrzymania. Do Lęborka ok 28 km, do Bytowa ok 33 km, do Słupska ok 40 km. Urząd Gminy, Szkoła, punkty handlowo usługowe w m. Czarna Dąbrówka – ok. 7 km. We wsi punkt handlowy, przystanek autobusowy, kościół.  Stałych mieszkańców ok. 260 osoby (2012r).  Budynek został wykonany w latach 60-tych w technologii murowanej, Ściany zewnętrzne nie izolowane termicznie, dach dwuspadowy kryty blachą trapezową (pokrycie dachu wymieniano ok 2 lata temu. Parterowy z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia. Lokali mieszkalnych w budynku – 4. Wejścia do lokali odrębne dla każdego z nich. Utrzymanie części wspólnych na dobrym  poziomie. Stan techniczny budynku i jego elementów na podstawie zewnętrznych oględzin podczas wizji lokalnej oceniono na dobry. Naturalne zużycie techniczne – wynikające z okresu użytkowania budynku (56 lat). Lokal mieszkalny położony na parterze i poddaszu. Powierzchnia użytkowa lokalu – 73,50 m2.  Program użytkowy lokalu –  2 pokoje ( w tym jeden na poddaszu),  kuchnia, łazienka, przedpokój. . Wyposażenie i wykończenie: posadzki – w pokojach panele podłogowe (stan dobry), w łazience, kuchni i przedpokoju terakota. sufity – tynk wapienny pokryty farbą akrylową; ściany – w pokojach malowane farbą akrylową, w kuchni i łazience  – płytki glazurowane, w przedpokoju – farba akrylowa.  stolarka – okna – PCV; drzwi wewnętrzne – płytowe, częściowo przeszklone; drzwi zewnętrzne PCV przeszklone; schody wewnętrzne na poddasze - drewniane instalacje w lokalu – elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna; wyposażenie łazienki – przeciętny standard. Ogrzewanie lokalu  - c.o. zasilanie lokalne, piec na paliwo stałe, usytuowany w kuchni. Zbiornik c.w.u. umieszczony w łazience; ogrzewanie pokoju na poddaszu – elektryczne.. Standard wykończenia oraz stan techniczny lokalu dobry.  Działka nr 334  o powierzchni 205 m2 zabudowana budynkiem gospodarczym w zabudowie bliźniaczej z podobnym budynkiem na działce sąsiedniej. Budynek gospodarczy parterowy, murowany z cegły, dach dwuspadowy kryty blachą trapezową. Drzwi zewnętrzne – drewniane z tarcicy struganej; okna krosnowe drewniane, pojedyncze. Posadzka betonowa. Stan techniczny – dostateczny. Od strony północnej budynku dobudowana drewniana szopa na drewno opałowe. W południowym narożniku działki – garaż blaszany nie związany trwale z gruntem. Dojazd do działki od strony północnej – dz. 343 – droga gminna gruntowa, nieutwardzona. Działka nr 355 o powierzchni 724 m2 niezabudowana. Teren płaski, bez ogrodzenia. Dotychczas stanowiła ogród przydomowy. Działka nie uzbrojona. Sieć energetyczna i wodna dostępna w linii drogi gminnej (od strony zachodniej)  PS Wszystko co jest w opisie należy do tej nieruchomości i ujęte jest w cenie!!! 

Charakterystyka: Podłoga drewniana, Panele podłogowe, Licznik wody zimnej, Mieszkanie środkowe, Garaż, Do zamieszkania, Do remontu, Wanna, Ogrzewanie etazowe, Licznik energii elektrycznej, Kuchnia z oknem, Zabudowa kuchni, Kafle, Terakota, Kafle w łazience,

W okolicy: Transport publiczny, Podwórze, Parking, Poczta, Las, Jezioro,

“Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”